Rezerwacja telefoniczna 32 728 30 26

Kontakt

Tanie Loty Poznań - Oslo już od 99 zł

Najtańsze Loty z Poznania do Oslo już od 99 PLN

Zamów tani lot do Oslo Sandefjord Torp (TRF), portu oddalonego od centrum Oslo około 100 km. Loty z Poznania do Oslo w sezonie jesienno-zimowym 2019/2020 udostępniają tanie linie Wizzair dwa razy w tygodniu w poniedziałki i piątki. Wylot z Poznania odbywa się o godzinie 10:55, natomiast lądowanie w Oslo o godz 12:40. Doskonałym połączeniem z lotniska są linie autokarowe Torp Ekspressen. Odwrotne loty z Oslo Torp do Poznania-Ławicy dostępne są także 2 razy w tygodniu (poniedziałki, piątki) o godz 08:45, lądowanie w Poznaniu o godz 10:25. Tanie loty do Oslo tanimi liniami Wizzair.

Tanie linie Ryanair oferują połączenia na trasie Poznań – Oslo Torp (TRF). Loty z Poznania w sezonie jesienno-zimowy 2019/2020 realizowane są dwa razy w tygodniu w czwartki i niedziele Wyloty z Poznania o godzinie 15:55, lądowanie w Oslo o godzinie 20:40. Powrotne loty z Oslo do Poznania także 2 razy w tygodniu, w czwartki i niedziele w godz 21:30-00:40. Linie Ryanair starają się wprowadzać atrakcyjne i konkurencyjne ceny, sprawdź sam. Zapoznaj się z ofertą tego przewoźnika, wybierz najbardziej korzystną dla ciebie ofertę i rezerwuj tani bilet lotniczy z Poznania do Oslo już dziś. Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.

Sprawdź przykładowe loty z Poznania (POZ) do Oslo (TRF):

  1. Wylot Czas podróży: 1h 40m / Bezpośrednio

    FR 1764 2020-03-19 11:10 Poznań (POZ) 2020-03-19 12:50 Oslo (TRF)

    Przylot Czas podróży: 1h 40m / Bezpośrednio

    FR 1764 2020-03-23 08:45 Oslo (TRF) 2020-03-23 11:25 Poznań (POZ)

    Cena: 97 zł

  2. Wylot Czas podróży: 1h 40m / Bezpośrednio

    FR 7766 2020-03-16 17:20 Poznań (POZ) 2020-03-16 19:00 Oslo (TRF)

    Przylot Czas podróży: 1h 40m / Bezpośrednio

    FR 7766 2020-03-23 19:25 Oslo (TRF) 2020-03-23 22:05 Poznań (POZ)

    Cena: 97 zł

  3. Wylot Czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio

    W6 1979 2020-03-13 10:55 Poznań (POZ) 2020-03-13 12:40 Oslo (TRF)

    Przylot Czas podróży: 1h 40m / Bezpośrednio

    W6 1979 2020-03-26 13:15 Oslo (TRF) 2020-03-26 15:55 Poznań (POZ)

    Cena: 97 zł

  4. Wylot Czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio

    W6 1979 2020-03-16 10:55 Poznań (POZ) 2020-03-16 12:40 Oslo (TRF)

    Przylot Czas podróży: 1h 40m / Bezpośrednio

    W6 1979 2020-03-23 08:45 Oslo (TRF) 2020-03-23 11:25 Poznań (POZ)

    Cena: 97 zł

Alert cenowy - Bądź na bieżąco z najniższymi cenami

Poinformujemy Ciebie o najlszych okazjach do Oslo